SİTE KULLANIM KOŞULLARI


www.uysalplastik.com.tr web sitesine hoşgeldiniz. Bu site 'ne aittir. Site içeriği, "olduğu gibi" (“as is”) ve "mevcut olduğu sürece" (“as available”) esasına dayanarak verilmiştir. Bu sitedeki bilgiler, yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir . Uysal Plastik, web sayfalarının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını ya da yazılımınız veya donanımınızla uyumlu olduğunu garanti etmez. Uysal Plastik, site sayfalarını dilediği zaman güncelleme, değiştirme ya da erişime kapatma hakkını saklı tutar.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri, uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

E-posta vb bir araçla Uysal Plastik’a bir malzeme gönderdiğinizde, malzemenin yasa dışı ya da yayına uygun olmayan hiç bir öge içermeyeceğini, virüs vb kirletici ve yokedici unsurlara karşı elinizden gelen önlemleri alacağınızı ve malzemenin sahibi olduğunuzu ya da malzemeyi Uysal Plastik’a vermeye yetkili olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

Bu sitede Uysal Plastik Web Sitesi kullanım koşullarının geçerli olmadığı diğer web sitelerine bağlantılar veya atıflar bulunabilir. Uysal Plastik’a ait olmayan bir web sitesine yapılmış bir bağlantı, Uysal Plastik’ın bu web sitesinin içeriğini veya kullanımını onayladığı ya da bunlara ilişkin herhangi bir sorumluluk aldığı anlamına gelmez.

Uysal Plastik, bu sitenin kullanılması nedeniyle ortaya çıkan hiçbir dolaylı ya da dolaysız, arızi veya özel zarardan, kayıptan veya kesintiden sorumlu değildir.

Uysal Plastik, bu koşulları istediği zaman, önceden haber vermeksizin değiştirebilir.